نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی، هنری و فنی آکسان قابلیت اتصال به درگاه های ارسال پیامک به منظور اطلاع رسانی از طریق پیامک های خدماتی و تبلیغاتی را دارد. برای این منظور نرم افزار مدیریت آموزشگاه آکسان و همچنین پرتال اینترنتی هوشمند آکسان از طریق اتصال به سامانه ارسال پیامک آکسان قادر است پیامک های اطلاع رسانی را برای هنرجویان، دانش پذیران و مدرسان ارسال نماید. برای سهولت در امر اطلاع رسانی به کاربران و دانش آموزان دو حالت پیامک خودکار و پیامک گروهی در نرم افزار قابل ارسال می باشد.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه های موسیقی و زبان و فنی آکسان به صورت پیش فرض 14 حالت پیامک خودکار داشته و کاربران می توانند برای هر کدام از این رویدادهای پیش فرض پیامک تنظیم شده ای دریافت کنند. به عنوان مثال پیامک خودکار «حضور» هنگام ثبت حضور دانشپذیر ارسال می شود. نرم افزار هوشمند آکسان قابلیت ارسال پیامک برای والدین خردسالان را نیز داراست و از این رو شما می توانید برای محدوده سنی مورد نظر تعیین کنید که برای والدین (پدر یا مادر) ارسال شود.

برای استفاده از امکانات پیامکی آکسان لازم است در پرتال پنل پیامکی آکسان ثبت نام کنید، آدرس پنل پیامکی آکسان در زیر قابل مشاهده است.

www.acsansms.ir

پس از ورود به پرتال پیامکی آکسان در قسمت ثبت نام آنلاین، ثبت نام کرده و به بخش کاربری خود وارد شده و از قسمت «پشتیبانی» انتخاب زیر منوی «ارسال مدارک» اقدام به ارسال تعهد نامه و مدارک شناسایی کرده و سپس پیامک های خودرا ارسال نمایید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *