امروزه با پیشرفت چشمگیر در توسعه نرم افزار و بسترهای آنلاین به منظور جلوگیری از شیوع بیماری های واگیردار همچون کرونا، جامعه جهانی به دنبال استفاده از راهکارهای جدید برای برگزاری جلسات آموزشی و امتحان های آنلاین که بهترین روش برای پیشگیری از شیوع بیماری های واگیردار همچون کووید19 می باشد. نرم افزار هوشمند مدیریت آموزشگاه های زبان و فنی حرفه ای آکسان این قابلیت را به شما میدهد که از طریق پرتال آموزشی متصل به نرم افزار که به صورت یک سامانه آنلاین آموزشی برای آموزشگاه راه اندازی می شود آزمون های آنلاین تدوین و برگزار نمایید.

برگزاری آزمون آنلاین در نرم افزار مدیریت آموزشگاه آکسان به صورت تست انجام میشود. برای تعریف یک آزمون آنلاین از طریق پرتال و سامانه آموزشی آنلاین آکسان ابتدا مدرس با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه آموزشی آنلاین می شود. در مرحله بعد با انتخاب گزینه آزمون آنلاین و رفتن به صفحه آزمون های آنلاین، ابتدا باید سوالات مربوط به هر دوره یا درس را تعریف نمود. سپس برای هر سوال گزینه های جواب را مشخص کرده و در انتها با تعریف آزمون و انتخاب سوالات و مشخصات برگزاری آزمون آنرا برای دانش آموزان آماده کنید.

مرحله آخر به این صورت خواهد بود که دانش آموزانی که وارد ناحیه کاربری خود می شوند و در دوره مورد نظر ثبت نام کرده اند، از قسمت آزمون آنلاین در تاریخ و ساعت مورد نظر می توانند با شرکت در آزمون آنلاین به کسب نمره خود بپردازند. لازم به ذکر است که هر دانش آموز فقط یک مرتبه قادر به شرکت در آزمون خواهد بود.

برای دیدن دموی آنلاین و آزمایش نحوه عملکرد سامانه آموزشی آکسان می توانید از طریق لینک زیر نحوه استفاده از سامانه را مشاهده کنید:

http://language.acsandemo.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *